
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Preklopne ploče |
| MATERIJAL TUBUSA | Neopren, klasični rez |
| VANJSKE DIMENZIJE | 3.80m x 1.82m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 2.80m x 0.90m |
| TEŽINA | 80 kg |
| BROJ KOMORA | 3 |
| PROMJER TUBUSA | 46 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,20 bar |
| BROJ OSOBA | 6 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 40 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| KATEGORIJA | C |