
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Preklopne ploče |
| MATERIJAL TUBUSA | Neopren, klasični rez |
| VANJSKE DIMENZIJE | 3.45m x 1.61m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 2.37m x 0.82m |
| TEŽINA | 70 kg |
| BROJ KOMORA | 3 |
| PROMJER TUBUSA | 43 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,20 bar |
| BROJ OSOBA | 5 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 25 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| KATEGORIJA | C |