
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Twinshell |
| MATERIJAL TUBUSA | Neopren, klasični rez |
| VANJSKE DIMENZIJE | 3.10m x 1.61m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 2.24m x 0.82m |
| TEŽINA | 80 kg |
| BROJ KOMORA | 2 |
| PROMJER TUBUSA | 42 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,18 bar |
| BROJ OSOBA | 4 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 20 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| KATEGORIJA | C |