
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Preklopne ploče |
| VANJSKE DIMENZIJE | 2.85m x 1.60m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 2.00m x 0.75m |
| TEŽINA | 35 kg |
| BROJ KOMORA | 2 |
| PROMJER TUBUSA | 42 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,20 bar |
| BROJ OSOBA | 4 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 6 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| KATEGORIJA | D |