
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Transparentne preklopne ploče |
| MATERIJAL TUBUSA | Neopren, klasični rez |
| VANJSKE DIMENZIJE | 2.40m x 1.30m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 1.83m x 0.61m |
| TEŽINA | 26 kg |
| BROJ KOMORA | 2 |
| PROMJER TUBUSA | 35 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,20 bar |
| BROJ OSOBA | 4 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 6 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| DIMENZIJE SKLOPLJENOG PLOVILA | 95cm x 60cm x 30cm |
| KATEGORIJA | D |