
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Preklopne ploče |
| MATERIJAL TUBUSA | Neopren, klasični rez |
| VANJSKE DIMENZIJE | 1.96m x 1.18m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 1.50m x 0.52m |
| TEŽINA | 23 kg |
| BROJ KOMORA | 2 |
| PROMJER TUBUSA | 35 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,20 bar |
| BROJ OSOBA | 3 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 4 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| DIMENZIJE SKLOPLJENOG PLOVILA | 90cm x 55cm x 30cm |
| KATEGORIJA | D |