
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Twinshell |
| MATERIJAL TUBUSA | Neopren, klasični rez |
| VANJSKE DIMENZIJE | 4.32m x 2.02m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 3.35m x 1.06m |
| TEŽINA | 190 kg |
| BROJ KOMORA | 4 |
| PROMJER TUBUSA | 50 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,18 bar |
| BROJ OSOBA | 7 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 75 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| KATEGORIJA | C |