
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Twinshell |
| MATERIJAL TUBUSA | Neopren, klasični rez |
| VANJSKE DIMENZIJE | 4.32m x 1.90m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 3.20m x 0.90m |
| TEŽINA | 115 kg |
| BROJ KOMORA | 3 |
| PROMJER TUBUSA | 46 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,18 bar |
| BROJ OSOBA | 7 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 50 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| KATEGORIJA | C |