
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Twinshell |
| VANJSKE DIMENZIJE | 5.70m x 2.37m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 4.58m x 1.25m |
| TEŽINA | 435 kg |
| BROJ KOMORA | 5 |
| PROMJER TUBUSA | 56 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,18 bar |
| BROJ OSOBA | 10 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 130 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| KATEGORIJA | C |