
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Twinshell |
| MATERIJAL TUBUSA | Neopren, klasični rez |
| VANJSKE DIMENZIJE | 3.97m x 1.99m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 2.24m x 1.02m |
| TEŽINA | 200 kg |
| BROJ KOMORA | 3 |
| PROMJER TUBUSA | 48 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,18 bar |
| BROJ OSOBA | 6 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 50 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| KATEGORIJA | C |