
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Twinshell |
| MATERIJAL TUBUSA | Neopren, klasični stil |
| VANJSKE DIMENZIJE | 6.64m x 2.55m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 5.40m x 1.45m |
| TEŽINA | 765 kg |
| BROJ KOMORA | 5 |
| PROMJER TUBUSA | 55 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,18 bar |
| BROJ OSOBA | 18 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 180 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| KATEGORIJA | C - B |