
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Twinshell |
| MATERIJAL TUBUSA | Neopren, klasični rez |
| VANJSKE DIMENZIJE | 5.35m x 2.38m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 4.40m x 1.23m |
| TEŽINA | 300 kg |
| BROJ KOMORA | 5 |
| PROMJER TUBUSA | 58 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,18 bar |
| BROJ OSOBA | 12 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 125 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| KATEGORIJA | C |