
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Twinshell |
| MATERIJAL TUBUSA | Neopren, klasični stil |
| VANJSKE DIMENZIJE | 9.50m x 3.30m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 6.20m x 1.78m |
| TEŽINA | 1154 kg |
| BROJ KOMORA | 6 |
| PROMJER TUBUSA | 66 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,18 bar |
| BROJ OSOBA | 25 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 590 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| KATEGORIJA | C / B |