
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Twinshell |
| MATERIJAL TUBUSA | Neopren, klasični stil |
| VANJSKE DIMENZIJE | 7.68m x 3.04m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 5.64m x 1.78m |
| TEŽINA | 800 kg |
| BROJ KOMORA | 5 |
| PROMJER TUBUSA | 66 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,18 bar |
| BROJ OSOBA | 24 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 300 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| KATEGORIJA | C / B |