
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Twinshell |
| MATERIJAL TUBUSA | Neopren, klasični rez |
| VANJSKE DIMENZIJE | 6.48m x 2.55m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 5.38m x 1.44m |
| TEŽINA | 460 kg |
| BROJ KOMORA | 6 |
| PROMJER TUBUSA | 56 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,18 bar |
| BROJ OSOBA | 18 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 180 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| KATEGORIJA | C / B |