
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Monoshell |
| MATERIJAL TUBUSA | Neopren, klasični rez |
| VANJSKE DIMENZIJE | 5.73m x 2.34m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 4.60m x 1.28m |
| TEŽINA | 266 kg |
| BROJ KOMORA | 5 |
| PROMJER TUBUSA | 56 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,18 bar |
| BROJ OSOBA | 13 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 135 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| KATEGORIJA | C |