
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Monoshell |
| MATERIJAL TUBUSA | Neopren, klasični rez |
| VANJSKE DIMENZIJE | 4.66m x 2.08m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 3.60m x 1.02m |
| TEŽINA | 162 kg |
| BROJ KOMORA | 5 |
| PROMJER TUBUSA | 54 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,18 bar |
| BROJ OSOBA | 8 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 75 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| KATEGORIJA | C |