
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Twinshell |
| MATERIJAL TUBUSA | Neopren, klasični stil |
| VANJSKE DIMENZIJE | 10.25m x 3.50m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 8.95m x 2.12m |
| TEŽINA | 2100 kg |
| BROJ KOMORA | 6 |
| PROMJER TUBUSA | 66 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,18 bar |
| BROJ OSOBA | 20 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 680 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| KATEGORIJA | C / B |