
| TECHNIČKI PODACI | |
| VRSTA DNA | Twinshell |
| MATERIJAL TUBUSA | Klasični stil |
| VANJSKE DIMENZIJE | 7.22m x 2.88m |
| UNUTARNJE DIMENZIJE | 5.08m x 1.51m |
| TEŽINA | 1000 kg |
| BROJ KOMORA | 5 |
| PROMJER TUBUSA | 54 cm |
| RADNI PRITISAK TUBUSA | 0,20 bar |
| BROJ OSOBA | 14 |
| MAKSIMALNA SNAGA | 250 Hp |
| VANBRODSKI MOTORI | YAMAHA |
| KATEGORIJA | C |